Darau pats: naminis modelinas.

Tikriausiai jau pastebėjote, kad dieviname naminį modeliną. Būtent jį ir virsim!

DARAU PATS

jone.staraite

1 min read

Tikriausiai jau pastebėjote, kad dieviname naminį modeliną. Taip yra dėl keleto priežasčių: pirmiausia, jį žiauriai paprasta pagaminti, antra, jis saugus ne tik patiems mažiausiems lipdytojams, bet ir gamtai, trečia, į jį galima pridėti visokiausių įdomybių (džiovintų augalų, eterinių aliejų, ar net, kaip mes šįkart, smėlio) ir ketvirta, jis lavina smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, leidžia žaisti vaidmenų žaidimus, o įdėjus keletą kaladėlių dar ir virsta dėlione. Žodžiu, modelinas ir lipdymas yra visiškas gėris!  Norit pasidaryti patys? Štai prašom receptas:

Naminis modelinas

Reikės:

2 puodelių miltų;

3/4 puodelio druskos;

2 puodelių vandens;

3 v. š. aliejaus;

2-3 a. š. vyno akmens (galima keisti citrinos rūgštimi);

maistinių dažų.

Papildomi priedai: keli lašai mėgiamo eterinio aliejaus, džiovinti augalai, smėlis (nurodytam kiekiui dedame 1 puodelį) ir kt.

Visas sausas dalis suberiame į puodą ir gerai išmaišome. Pilame vandenį, aliejų, maistinius dažus, viską maišome, kol nelieka gumuliukų. Gausite grietinės tirštumo tešlą. Gautą masę kaitiname ant silpnos ugnies, kol viskas sušoka į vieną gumulą. Gautą masę minkome rankomis, kol atvėsta. Ir viskas, einam žaisti!

O štai čia rasite ne tik įvairiausius įrankius modelinui (volelius, antspaudus ir pan.), bet ir jau paruošto modelino rinkinius:
http://pilninamai.lt/parduotuv279.html#!/Modelino-rinkiniai/c/51343486/offset=0&sort=normal

Studijos adresas

Drujos g. 2, Vilnius

Kontaktai

+37068140425
shop@pilninamai.lt

Užsakykite naujienlaikraštį

Powered by Zyro.com